Inaktív hirdetés!
Sajnos ez a hirdetés inaktív, és nem veheti fel a kapcsolatot a szállás tulajdonosával.
Ne aggódjon, kínálatunkban több magánszállás található Brač - Supetar , így folytassa a keresést.
Apartman Duje
Put Sv. Roka 9, Brač - Supetar
Kategorizálás
Kapacitás
5 fő
Tárgy felülete
62 m2
Kert felülete
200 m2
Szállás leírása
Gyönyörű szoba tengerre néző. Üdvözöljük!
Jellemzők és felszerelés
- Internet (WiFi)
- Parkolás
- Légkondíciónálás
- TV
- Háziállat bevihető
- Felszerelt konyha
- Rostély
Szállás egységek
Fizetés és a foglalás feltételei
Idegenforgalmi adó
Az ár tartalmazza
Bejelentkezés
től 14:00 órá
Kijelentkezés
óráig. 10:00 órá
Előleg (előleg)
0% - A foglalás biztosításához előleg nem szükséges
Fizetési módok
- Készpénz (érkezéskor)
- Hitel és betéti kártyák (Visa, MasterCard...)
Távolságok
- Tenger 400 m
- Strand 400 m
- Split központja 300 m
- Élelmiszerbolt 50 m
- Étterem 200 m
- Bank/ATM 200 m
- Gyógyszertár 200 m
- Kórház/Orvos 200 m
- Posta 300 m
- Benzinkút 100 m
- Sportpályák 300 m
- Buszmegálló 300 m
- Vasútállomás 20 km
- Repülőtér 25 km
Hely a térképen
Megjegyzések és értékelések
Apartman Duje
Gyakori kérdések
Mikortól lehet bejelentkezni Apartman Duje-ban? től 14:00 órá
Mikorra kell kijelentkezni Apartman Duje-ból? óráig. 10:00 órá
Idegenforgalmi adó Az ár tartalmazza
Előleg (előleg) 0% - A foglalás biztosításához előleg nem szükséges
Milyen messze van a tenger Apartman Duje-tól? 400 méter
Milyen messze van a strand Apartman Duje-tól? 400 méter
Engedélyezve vannak-e kisállatok Apartman Duje-ban? Igen, kisállatok engedélyezve vannak.
Kapcsolatfelvételi űrlap
Kiemelt szállás
Ajánlott magánszállás Brač - Supetar
Fedezze fel Brač - Supetar
Brač - Supetar – Magánszállás és idegenvezető
Böngésszen az összes magánszálláshely között, és fedezze fel a helyi látnivalókat.