Apartman Patrik, Umag, Horvátország | Laganini.com Ugrás a fő tartalomhoz 

Apartman Patrik
Angela Medice 2, Umag


Kategorizálás

Kapacitás

5

Tárgy felülete

74 m2

Kert felülete

200 m2

Szállás leírása

Az Apartment Patrik egy 74 m2-es apartman, 2 hálószobával, fürdőszobával, erkéllyel, nappalival, ingyenes WIFI-vel, síkképernyős műholdas TV-vel és teljesen felszerelt konyhával. Az apartman Umag turisztikai városának lakónegyedében található. Az apartmanban akár 5 fő is kényelmesen elfér. Az 1. emeleten található apartmanban 2 hálószoba és egy 2 személyes kanapé található. Az egyik hálószobában egy franciaágy, a másikban pedig egy egyszemélyes ágy található. Található továbbá egy hangulatos nappali 2 személyes kanapéval, SAT TV-vel és egy ülősarokkal ellátott erkély, egy teljesen felszerelt konyha és egy étkező, amely elég nagy ahhoz, hogy 5 fő elférjen, hogy minőségi időt töltsenek együtt. Az apartmanhoz kert és grillező is tartozik. Vasaló és vasalódeszka a vendégek rendelkezésére áll. Van egy szabadtéri rész is grillezővel. A privát parkolás ingyenes.


Jellemzők és felszerelés

  • Internet (WiFi)
  • Parkolás
  • Légkondíciónálás
  • TV
  • Felszerelt konyha
  • Rostély

Szállás egységek

Apartman Patrik, Umag - Apartman Patrik

Apartman Patrik

ID
13352139

Felület: 74 m2
Max személy: 5
Szobák: 2
Fürdőszobák: 1

Ár

119 € - 175 €


Fizetés és a foglalás feltételei

Idegenforgalmi adó

Az ár tartalmazza

Bejelentkezés

től 16:00 órá

Kijelentkezés

óráig. 10:00 órá

Előleg (előleg)

30% a teljes ár előlegként kaucióként

Foglalás lemondási szabályzata

  • A foglalás lemondásának szigorú feltételei

Fizetési módok

  • Banki átutalás (Internet Banking)
  • Hitel és betéti kártyák (Visa, MasterCard...)

Távolságok

  • Tenger 800 m
  • Strand 2 km
  • Split központja 1 km
  • Élelmiszerbolt 1 km
  • Étterem 150 m
  • Bank/ATM 800 m
  • Gyógyszertár 500 m
  • Kórház/Orvos 900 m
  • Posta 1 km
  • Benzinkút 900 m
  • Sportpályák 900 m
  • Buszmegálló 1 km
  • Vasútállomás > 50 km
  • Repülőtér > 50 km

Hely a térképen

Mutasd a térképen

Megjegyzések és értékelések
Apartman Patrik

Gyakori kérdések

Mikortól lehet bejelentkezni Apartman Patrik-ban? től 16:00 órá

Mikorra kell kijelentkezni Apartman Patrik-ból? óráig. 10:00 órá

Idegenforgalmi adó Az ár tartalmazza

Előleg (előleg) 30% a teljes ár előlegként kaucióként

Milyen messze van a tenger Apartman Patrik-tól? 800 méter

Milyen messze van a strand Apartman Patrik-tól? 2 km

Mi a lemondási feltétel Apartman Patrik esetén? A foglalás lemondásának szigorú feltételei

Küld vizsgálat Azonnali foglalás
Ana J.

Ana J.

Manag 5, obrt za turističku agenciju

Turisztikai Ügynökség Basic

Hirdető óta 2023.
Utolsó bejelentkezés : 07.10.2025.

Ellenőrzött házigazda és hirdetés


Mobiltelefon
+385919104426

Telefon
+385919104426

Beszélünk
Horvát, Angol, Német, Olasz

Weboldal
www.rentistria.com

Kapcsolatfelvételi űrlap

Közvetlen kapcsolat Jutalék és díjak nélkül

Kiemelt szállás

Ajánlott magánszállás Umag

Fedezze fel Umag

Umag – Magánszállás és idegenvezető

Böngésszen az összes magánszálláshely között, és fedezze fel a helyi látnivalókat.

Umag, Horvátország