Leiligheter Erika, Fužine, Kroatia | Laganini.com Hopp til hovedinnhold 

Leiligheter Erika
Mostići 11, Fužine

Gjestevurderinger basert på 1 kommentarer

Utmerket! 5/5

Kategorisering

Kapasitet

8 personer

Objektoverflate

110 m2

Hageoverflate

1500 m2

Overnattingsbeskrivelse

Leilighetene Erika ligger 800 m fra Fužine sentrum. De ligger i et enebolig med separat inngang for gjester. Vi tilbyr to leiligheter – henholdsvis 3 og 4 stjerner – samt et dobbeltrom med 3 stjerner og eget bad. En oase av fred og grøntområder i hjertet av Gorski Kotar – Leiligheter med betegnelsene «Kvarner Family» og «Local Host». Leter du etter den perfekte blandingen av uberørt natur, en aktiv ferie og varmen i et familiehjem? Våre vakkert innredede leiligheter, som ligger i en fredelig landsby i Gorski Kotar-regionen, tilbyr et ideelt tilfluktssted for familier, par og eventyrere. Vi er bare noen få minutters gange unna den vakre Bajersjøen, mens en 3 km lang sti fører deg til en annen perle i regionen – Lepenicasjøen. Begge stedene tilbyr kilometervis med velholdte stier for avslappende turer og nytelse av frisk luft. Hvorfor elsker gjestene å bo hos oss? Bevist lokal gjestfrihet: Vi er stolte innehavere av merkevaren «Local Host» og merkevaren «Kvarner Family Quality». Dette garanterer ikke bare komfortabel innkvartering, men også verter som kjenner området godt og alltid er tilgjengelige for å gi de beste lokale anbefalingene. En grønn oase for avslapning: Vår romslige, vakkert anlagte hage tilbyr rikelig med naturlig skygge. Mens du nyter duften av hagegrillen, kan barna dine utforske så mye de vil. Moro for barn og voksne: En lekeplass (sklie, vippe, huske) og en badmintonbane står til din disposisjon. Et paradis for en aktiv ferie: Vi har sertifiseringene "Vandreturvennlig" og "Sykkelvennlig", som betyr at vi tilbyr sikker sykkeloppbevaring og all informasjonen du trenger for dine tur- og sykkelruter. Eksepsjonell komfort i alle årstider: Leilighetene har sentralvarme for koselige vinterdager, klimaanlegg for sommervarmen og gratis Wi-Fi. Fantastiske fjellklatringer: Dra ut for å erobre de nærliggende toppene Bitoraj og Viševica, eller besøk den fantastiske Risnjak nasjonalpark. Magiske utfluktsmål: Du vil bli fortryllet av et besøk til det vernede landskapet Zeleni Vir, den mystiske kilden til elven Kupa og den eventyrlige Kamačnik-kløften. I sommermånedene er den nærliggende Vrata Adrenaline, Amusement, and Paintball Park, et must for moro skyld, bare noen minutter unna. Opplev sjarmen til en liten landsby i Gorski Kotar, fordelene med autentisk lokal gjestfrihet og den hjemmekoselige varmen som får gjestene våre til å komme tilbake. Vi gleder oss til å ønske deg velkommen!


Funksjoner og utstyr

  • Internet (WiFi)
  • Parkering
  • Klimaanlegg
  • TV
  • Utstyrt kjøkken
  • Grill

Boenheter

Leiligheter Erika, Fužine - Leilighet Apartman 2

Leilighet Apartman 2

ID
11830

Overflate: 35 m2
Maks personer: 2
Rom: 1
Baderom: 1

Pris

70 € - 70 €

Leiligheter Erika, Fužine - Leilighet Apartman 1

Leilighet Apartman 1

ID
330

Overflate: 52 m2
Maks personer: 4
Rom: 1
Baderom: 1

Pris

70 € - 70 €

Leiligheter Erika, Fužine - Rom Soba 1

Rom Soba 1

ID
10226

Overflate: 16 m2
Maks personer: 2
Rom: 1
Baderom: 1

Pris

50 € - 50 €


Betaling og vilkår for reservasjon

Turistskatt

Inkludert i prisen

Innsjekking

fra 14:00 h

Utsjekking

til 10:00 h

Forskuddsbetaling (depositum)

0% - Ingen depositum kreves for å sikre din reservasjon

Avbestillingsregler for reservasjoner

  • Fleksible vilkår for kansellering av reservasjonen

Betalingsmetoder

  • Kontanter (ved ankomst)
  • Bankoverføring (Internett-bank)

Avstander

  • Hav 30 km
  • Strand 30 km
  • Sentrum 800 m
  • Matbutikk 800 m
  • Restaurant 800 m
  • Bank/Minibank 800 m
  • Apotek 900 m
  • Sykehus/Lege 800 m
  • Postkontor 800 m
  • Bensinstasjon 800 m
  • Idrettsbaner 900 m
  • Busstasjon 1 km
  • Togstasjon 1 km
  • Flyplassen 35 km

Plassering på kartet

Vis på kartet

Kommentarer og rangeringer
Leiligheter Erika

Generell gjestevurdering
5/5

Nikola
Zagreb, Hrvatska

Leilighet Apartman 2 , 09.2021.

Vurdering:(5/5)

Super apartman

Udoban i lijepo uređen apartman sa puno svjetla. Apartman je dobro opremljen i čist. U vrtu ima puno sadržaja za obitelji sa djecom. Apartman je u blizini jezera i centra mjesta. Susretljiva i ljubazna vlasnica. Svakako planiramo doći ponovo.

Vis norsk oversettelse

Vanlige spørsmål

Fra hvilken tid er innsjekk på Leiligheter Erika? fra 14:00 h

Til hvilken tid er utsjekk på Leiligheter Erika? til 10:00 h

Turistskatt Inkludert i prisen

Forskuddsbetaling (depositum) 0% - Ingen depositum kreves for å sikre din reservasjon

Hvor langt er havet fra Leiligheter Erika? 30 km

Hvor langt er stranden fra Leiligheter Erika? 30 km

Hva er avbestillingsbetingelsene på Leiligheter Erika? Fleksible vilkår for kansellering av reservasjonen

Send forespørsel
Sanja R.

Sanja R.

Vert Basic

Annonsør siden 2015.
Siste innlogging : 14.10.2026.

Verifisert vert og annonse


Mobiltelefon
+3850981708166

Telefon
+3851835608

Vi snakker
Kroatisk, Engelsk

Nettsted
www.apartman-erika.com

Ta kontakt med oss

Kontakt skjema

Direkte kontakt Ingen provisjon eller gebyrer

Utvalgt innkvartering

Anbefalt privat overnatting i Fužine

Utforsk Fužine

Fužine – Privat innkvartering og turistguide

Bla gjennom alle private overnattingssteder og utforsk lokale turistattraksjoner.

Fužine, Kroatia