Feriehus Five Senses House
Gradunje 10, Donje Orešje, Sveti Ivan Zelina
Kategorisering
Kapasitet
8 personer
Objektoverflate
150 m2
Hageoverflate
4500 m2
Overnattingsbeskrivelse
Five Senses House er et 4-stjerners trehus av typen Honka i Gradunje, Donje Orešje, i den grønne Prigorje-regionen nær Sveti Ivan Zelina. Zagreb sentrum ligger omtrent 45 minutters kjøretur unna, men du er omgitt av fred, grøntområder og utsikt over de bølgende åsene. Huset har plass til opptil 8 personer og er helt ditt. Det har 3 soverom: et soverom med dobbeltseng i første etasje, et soverom med dobbeltseng oppe og et gallerirom med to senger, pluss en sovesofa i stuen. Det er to bad og et separat toalett ved bassenget. På en tomt på omtrent 4500 m² finner du et oppvarmet evighetsbasseng, åpent fra 1. april til 31. oktober. Boblebad og badstue er tilgjengelig hele året, og for regnfulle dager og kvelder er det et spillrom med biljard og en konoba (tradisjonell steintaverna). Sengetøy, håndklær, sluttrengjøring og turistskatt er inkludert i prisen. Prisen er for hele huset, opptil 8 gjester. Innsjekking er fra kl. 14.00 og utsjekking innen kl. 10.00. Minimumsopphold er 2 netter. Ideelt for familier og vennegrupper som ønsker å roe ned tempoet, puste inn frisk luft og nyte alle sansene sine, samtidig som de er i nærheten av byen.
Funksjoner og utstyr
- Internet (WiFi)
- Parkering
- Klimaanlegg
- TV
- Svømmebasseng
- Utstyrt kjøkken
- Grill
Boenheter
Betaling og vilkår for reservasjon
Turistskatt
Inkludert i prisen
Innsjekking
fra 14:00 h
Utsjekking
til 10:00 h
Forskuddsbetaling (depositum)
30% av full pris på forhånd som depositum
Ytterligere betalinger
300 € - Depositum (depositum i tilfelle materiell skade)
Avbestillingsregler for reservasjoner
- Strenge vilkår for kansellering av reservasjonen
Betalingsmetoder
- Kontanter (ved ankomst)
- Bankoverføring (Internett-bank)
Avstander
- Hav > 50 km
- Strand > 50 km
- Sentrum 6 km
- Matbutikk 5 km
- Restaurant 4.5 km
- Bank/Minibank 6 km
- Apotek 6 km
- Sykehus/Lege 6 km
- Postkontor 6 km
- Bensinstasjon 7 km
- Idrettsbaner 4 km
- Busstasjon 4.5 km
- Togstasjon 10 km
- Flyplassen 40 km
Plassering på kartet
Kommentarer og rangeringer
Feriehus Five Senses House
Vanlige spørsmål
Fra hvilken tid er innsjekk på Feriehus Five Senses House? fra 14:00 h
Til hvilken tid er utsjekk på Feriehus Five Senses House? til 10:00 h
Turistskatt Inkludert i prisen
Forskuddsbetaling (depositum) 30% av full pris på forhånd som depositum
Hvor langt er havet fra Feriehus Five Senses House? > 50 km
Hvor langt er stranden fra Feriehus Five Senses House? > 50 km
Har Feriehus Five Senses House et svømmebasseng? Ja, det er et svømmebasseng.
Hva er avbestillingsbetingelsene på Feriehus Five Senses House? Strenge vilkår for kansellering av reservasjonen
Jasna A.
Vert Basic
Annonsør siden 2026.
Siste innlogging
: 22.10.2026.
Verifisert vert og annonse
Kontakt skjema
Utforsk Sveti Ivan Zelina
Sveti Ivan Zelina – Privat innkvartering og turistguide
Bla gjennom alle private overnattingssteder og utforsk lokale turistattraksjoner.