Apartament Villa Angelina, Novigrad, Chorwacja | Laganini.com Przejdź do głównej treści 
Suzana J.
Suzana J .

Gospodarz Basic

Apartament Villa Angelina
Karigador 89, Novigrad


Kategoryzacja

Pojemność

2 osób

Powierzchnia obiektu

150 m2

Powierzchnia ogrodu

1100 m2

Opis zakwaterowania

Wynajmujemy mieszkanie w centrum Karigador, całe górne piętro domu, położone 50 m od morza i ładnej plaży. W skład mieszkania wchodzą dwa zadaszone tarasy, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, przestronna kuchnia i jadalnia, dwa pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami, salon, Wi-Fi i klimatyzacja. Mieszkanie może pomieścić 4-5 osób. Prywatne miejsce parkingowe przed domem na prywatnej ogrodzonej działce (za darmo). Do dyspozycji naszych gości jest również ogród o powierzchni 1100 metrów kwadratowych z zewnętrznym prysznicem i zabudowanym grillem na gaz lub węgiel. Samo otoczenie jest najlepsze dla rodzin ze względu na bliskość plaży i przestronny ogród.


Funkcje i wyposażenie

  • Internet (WiFi)
  • Parking
  • Klimatyzacja
  • TV
  • Wyposażona kuchnia
  • Grill

Jednostki zakwaterowania

Apartament Villa Angelina, Novigrad - Apartament 4+1

Apartament 4+1

ID
14273

Powierzchnia: 80 m2
Pokoi: 2
Łazienek: 1

Cena

70 € - 110 €


Płatność i warunki rezerwacji

Podatek turystyczny

Cena nie zawiera

Zameldowanie

od 15:00 godz.

Wymeldowanie

do 11:00 godz.

Zaliczka (depozyt)

0% - Do zabezpieczenia rezerwacji nie jest wymagany depozyt

Metody płatności

  • Gotówka (po przyjeździe)

Odległości

  • Morze 50 m
  • Plaża 50 m
  • Centrum 5 km
  • Sklep 900 m
  • Restauracja 200 m
  • Bank/Bankomat 900 m
  • Apteka 5 km
  • Szpital/Lekarz 1 km
  • Poczta 5 km
  • Stacja paliw 5 km
  • Boiska sportowe 1 km
  • Dworzec autobusowy 5 km
  • Dworzec kolejowy 5 km
  • Lotnisko > 50 km

Lokalizacja na mapie

Pokaż na mapie

Komentarze i oceny
Apartament Villa Angelina

Często zadawane pytania

O której godzinie jest zameldowanie w Apartament Villa Angelina? od 15:00 godz.

Do której godziny jest wymeldowanie w Apartament Villa Angelina? do 11:00 godz.

Podatek turystyczny Cena nie zawiera

Zaliczka (depozyt) 0% - Do zabezpieczenia rezerwacji nie jest wymagany depozyt

Jak daleko jest morze od Apartament Villa Angelina? 50 metrów

Jak daleko jest plaża od Apartament Villa Angelina? 50 metrów

Wyślij zapytanie
Suzana J.

Suzana J.

Gospodarz Basic

Reklamodawca od 2022.
Ostatnie logowanie : 02.05.2025.


Telefon komórkowy
+38641780744

Mówimy
Chorwacki, Angielski, Słoweński

Formularz kontaktowy

Bezpośredni kontakt Bez prowizji i opłat

Polecane zakwaterowanie

Polecane kwatery prywatne - Novigrad

Odkryj Novigrad

Novigrad – Kwatery prywatne i przewodnik turystyczny

Przeglądaj wszystkie prywatne noclegi i odkrywaj lokalne atrakcje turystyczne.

Novigrad, Chorwacja