Lägenheter Hošnjak
Kralja Tomislava 30, Krk - Njivice
Kategorisering
---
Kapacitet
26 personer
Objekt yta
200 m2
Trädgårdens yta
530 m2
Boende beskrivning
Lägenheterna ligger 100 meter från en stenstrand, lämplig för barnfamiljer och äldre. Varje lägenhet har fönster med robusta jalusier och inbyggda myggnät. Alla lägenheter har balkong/terrass med plats för fyra personer, satellit-TV och luftkonditionering. Köket är fullt utrustat med porslin och köksredskap för sex personer, diskmaskin och kylskåp med frys. En parkeringsplats finns per lägenhet i vår privata, nattbelysta parkeringsplats.
Funktioner och utrustning
- Internet (WiFi)
- Parkering
- Luftkonditionering
- TV
- Havsutsikt
- Utrustat kök
- Grill
Boende
Betalning och bokningsvillkor
Turistskatt
Ingår i priset
Incheckning
från 14:00 h
Utcheckning
fram till 10:00 h
Förskottsbetalning (deposition)
30% av hela priset i förskott som deposition
Avbokningsregler för bokning
- Flexibla villkor för avbokning av bokning
Betalningsmetoder
- Kontant (vid ankomst)
- Banköverföring (Internetbank)
Avstånd
- Hav 100 m
- Strand 100 m
- Centrum 600 m
- Livsmedelsbutik 600 m
- Restaurang 600 m
- Bank/Bankomat 600 m
- Apotek 600 m
- Sjukhus/Läkare 5 km
- Postkontor 600 m
- Bensinstation 5 km
- Idrottsbanor 800 m
- Busstation 200 m
- Tågstation 35 km
- Flygplats 10 km
Plats på kartan
Kommentarer och betyg
Lägenheter Hošnjak
Vanliga frågor
Från vilken tid är incheckning på Lägenheter Hošnjak? från 14:00 h
Till vilken tid är utcheckning på Lägenheter Hošnjak? fram till 10:00 h
Turistskatt Ingår i priset
Förskottsbetalning (deposition) 30% av hela priset i förskott som deposition
Hur långt är havet från Lägenheter Hošnjak? 100 meter
Hur långt är stranden från Lägenheter Hošnjak? 100 meter
Vad är avbokningspolicyn på Lägenheter Hošnjak? Flexibla villkor för avbokning av bokning
Andreja B.
Värd Basic
Annonsör sedan 2026.
Senaste inloggning
: 28.07.2026.
Verifierad värd & annons
Mobiltelefon
+38598656667
Vi talar
Kroatiska, Engelsk, Slovenska
Kontaktformulär
Utvalt boende
Rekommenderat privat boende i Krk - Njivice
Utforska Krk - Njivice
Krk - Njivice – Privat boende och turistguide
Bläddra bland alla privata boenden och utforska lokala turistattraktioner.