Apartmány Jerkovic, Hvar - Hvar, Chorvátsko | Laganini.com Prejsť na hlavný obsah 

Apartmány Jerkovic
Ive Roića 63, Hvar - Hvar


Kategorizácia

Kapacita

10 osôb

Povrch objektu

500 m2

Povrch záhrady

80 m2

Popis ubytovania

Apartmány Jerkovic možno nájsť v oblasti Krížna Luka v kľudnej časti v mestečku Hvar. Všetky apartmány majú vlastný balkón, rovnako ako klimatizácia, WiFi internet, satelitnou televíziou. Hostia majú možnosť tiež používať stroj BBQ, železa a pranie. Najbližšia pláž je 300 metrov ďaleko. Centrum mesta je 800 metrov. Najbližší obchod a reštaurácie sú 6/6 minúty chôdze. Každý apartmán má tiež vlastné parkovisko.


Vlastnosti a vybavenie

  • Internet (WiFi)
  • Parkovisko
  • Klimatizácia
  • TV
  • Výhľad na more
  • Vybavená kuchyňa
  • Gril

Ubytovacie jednotky

Apartmán 2

ID
480

Povrch: 40 m2
Izieb: 1
Kúpeľní: 1

Cena

na vyžiadanie

Apartmán 4+2

ID
481

Povrch: 140 m2
Izieb: 2
Kúpeľní: 1

Cena

na vyžiadanie

Apartmán 3

ID
482

Povrch: 40 m2
Izieb: 1
Kúpeľní: 1

Cena

na vyžiadanie


Platba a podmienky rezervácie

Pobytová taxa

Zahrnuté v cene

Prihlásenie

od 14:00 hodín

Odhlásenie

do 10:00 hodín

Záloha (záloha)

0% - Na zabezpečenie vašej rezervácie sa nevyžaduje žiadna záloha

Spôsob platby

  • Hotovosť (pri príchode)

Vzdialenosti

  • More 300 m
  • Pláž 300 m
  • Centrum 800 m
  • Obchod 300 m
  • Reštaurácia 300 m
  • Banka/Bankomat 400 m
  • Lekáreň 800 m
  • Nemocnica/Lekár 1 km
  • Pošta 1 km
  • Čerpacia stanica 1.5 km
  • Športové ihriská 500 m
  • Autobusová stanica 600 m
  • Vlaková stanica > 50 km
  • Letisko > 50 km

Poloha na mape

Zobraziť na mape

Komentáre a hodnotenia
Apartmány Jerkovic

Časté otázky

Od koľkej hodiny je možné ubytovanie v Apartmány Jerkovic? od 14:00 hodín

Do koľkej hodiny je potrebné opustiť ubytovanie v Apartmány Jerkovic? do 10:00 hodín

Pobytová taxa Zahrnuté v cene

Záloha (záloha) 0% - Na zabezpečenie vašej rezervácie sa nevyžaduje žiadna záloha

Ako ďaleko je more od Apartmány Jerkovic? 300 metrov

Ako ďaleko je pláž od Apartmány Jerkovic? 300 metrov

Pošlite dopyt

Nikola J.

Hostiteľ Basic

Inzerent od roku 2012.
Posledné prihlásenie : 03.05.2022.


Mobilný telefón
+385989549154

Telefón
+38521741958

Hovoríme
Chorvátsky, Anglický

Kontaktný formulár

Priamy kontakt Bez provízií a poplatkov

Najlepšie ubytovanie

Doporučujeme ubytovanie v súkromí - Hvar - Hvar

Preskúmajte Hvar - Hvar

Hvar - Hvar – Ubytovanie v súkromí a turistický sprievodca

Prezrite si všetky súkromné ubytovanie a preskúmajte miestné turistické atrakcie.

Hvar - Hvar, Chorvátsko