Apartmány Mandre
Kralja Tomislava 20, Pag - Kolan a Mandre
Kategorizace
Kapacita
21 osob
Povrch objektu
310 m2
Povrch zahrady
178 m2
Popis ubytování
🏖️ Příjemné apartmány v Mandre – klid, moře a vše na dosah ruky Nabízíme **příjemné a prakticky vybavené apartmány pro 3–6 osob** v oblíbeném přímořském letovisku **Mandre na ostrově Pag**. Dům se nachází v **klidné části obce** a přitom vše, co potřebujete pro příjemnou dovolenou, je v docházkové vzdálenosti. 📍 **Vše v blízkosti** * **Centrum obce cca 180 m** * **Nejbližší restaurace cca 150 m** * **Promenáda, obchody, kavárny a další služby** v docházkové vzdálenosti * **Dětské hřiště a venkovní fitness centrum** v blízkosti * **3,5 km dlouhá pláž** s drobnými oblázky a dlážděnými terasami 🏡 **Apartmány pro 3–6 osob** Apartmány se nacházejí od **suterénu až po 1. patro**. Každý apartmán je vybaven: * ❄️ klimatizací * 🍳 plně vybavenou kuchyní * 👕 sušákem na prádlo * 🚗 parkováním přímo ve dvoře Vybrané apartmány nabízejí také **balkon nebo terasu s výhledem na moře, myčku nádobí nebo TV**. 🌊 **Klidná lokalita, přesto vše v docházkové vzdálenosti** Užijte si **klidné prostředí** a vyhněte se nutnosti používat auto pro každodenní činnosti. **Moře, pláž, restaurace, centrum obce, promenáda a obchody jsou v pohodlné docházkové vzdálenosti.** 🚭 **Celý dům, včetně balkonů, je nekuřácký.** Kouření je povoleno pouze ve vyhrazeném prostoru ve dvoře vedle krbu. 🚗 **Parkování je zahrnuto v ceně ubytování.** Parkovací místa jsou určena pro standardní **5místné osobní automobily**. Nemůžeme zaručit kapacitu parkování pro větší vozidla.
Vlastnosti a vybavení
- Internet (WiFi)
- Parkoviště
- Klimatizace
- TV
- Výhled na moře
- Vybavená kuchyň
- Gril
Ubytovací jednotky
Platba a podmínky rezervace
Pobytová taxa
Zahrnuto v ceně
Přihlášení
od 15:00 hodin
Odhlášení
do 10:00 hodin
Záloha (záloha)
10% z plné ceny předem jako záloha
Zásady zrušení rezervace
- Flexibilní podmínky zrušení rezervace
Platební metody
- Bankovní převod (internetové bankovnictví)
Vzdálenosti
- Moře 150 m
- Pláž 150 m
- Centrum 150 m
- Obchod 150 m
- Restaurace 100 m
- Banka/Bankomat 150 m
- Lékárna 150 m
- Nemocnice/Lékař 30 km
- Pošta 25 km
- Čerpací stanice 300 m
- Sportovní hřiště 150 m
- Autobusové nádraží > 50 km
- Vlakové nádraží > 50 km
- Letiště > 50 km
Umístění na mapě
Komentáře a hodnocení
Apartmány Mandre
Časté dotazy
Od kolik hodin je možné ubytování v Apartmány Mandre? od 15:00 hodin
Do kolik hodin je nutné opustit ubytování v Apartmány Mandre? do 10:00 hodin
Pobytová taxa Zahrnuto v ceně
Záloha (záloha) 10% z plné ceny předem jako záloha
Jak daleko je moře od Apartmány Mandre? 150 metrů
Jak daleko je pláž od Apartmány Mandre? 150 metrů
Jaká je stornopodmínka v Apartmány Mandre? Flexibilní podmínky zrušení rezervace
Milan T.
Hostitel Basic
Inzerent od roku 2026.
Poslední přihlášení
: 27.08.2026.
Ověřený hostitel a inzerát
Mobilní telefon
+420777454285
Mluvíme
Chorvatský, Český, Slovenský
Webová stránka
www.chorvatsko-mandre.eu
Kontaktní formulář
Doporučené ubytování
Doporučujeme ubytování v soukromí - Pag - Kolan a Mandre
Prozkoumejte Pag - Kolan a Mandre
Pag - Kolan a Mandre – Ubytování v soukromí a turistický průvodce
Prohlédněte si všechna soukromá ubytování a prozkoumejte místní turistické atrakce.