Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj, Peroj, Kroatie | Laganini.com Ga naar hoofdinhoud 

Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj
Peroj 453D, Peroj


Categorisering

Capaciteit

6 persoons.

Object oppervlak

84 m2

Tuinoppervlak

3000 m2

Accommodatie beschrijving

🌟 Familie-oase met privézwembad in de olijfgaarden (kustgebied) 🌟 Perfect voor gezinnen of stellen! Rustig gelegen accommodatie te midden van olijfgaarden, niet ver van de zee. Geniet van een privézwembad, ruime terrassen, een eigen ingang en parkeergelegenheid. Volledige privacy zonder andere gasten op het terrein - slechts 2 km van het strand. De ultieme combinatie van landelijke rust en het gemak van de kust! Gelegen aan de schilderachtige westkust van Istrië, vlakbij de prachtige archipel van Nationaal Park Brijuni, biedt onze accommodatie de ultieme mix van ontspanning aan de kust en modern comfort. Rustige omgeving op slechts een paar minuten van het charmante vissersdorp Fažana en het historische dorp Peroj, dit is uw ideale uitvalsbasis om het beste van Istrië te ervaren. De accommodatie is volledig uitgerust voor een zorgeloos verblijf en biedt alles wat u nodig heeft. U hoeft alleen maar aan te komen, te ontspannen en te genieten. Gasten hebben volledige en exclusieve toegang tot de accommodatie, inclusief het privézwembad, de ruime terrassen, de eigen ingang en de beveiligde parkeerplaats. Er zijn geen andere gasten op het terrein - het landgoed staat volledig tot uw beschikking om in alle rust van te genieten. Slaapgelegenheid: SLAAPKAMER 1: 1 tweepersoonsbed (geschikt voor 2 volwassenen) SLAAPKAMER 2: 2 eenpersoonsbedden (kunnen op verzoek worden samengevoegd, ideaal voor 2 volwassenen of 2 kinderen) WOONKAMER: 1 tweepersoons slaapbank (geschikt voor 2 kinderen) Let op: De woonkamer dient overdag als gemeenschappelijke ruimte en wordt 's nachts omgebouwd tot slaapruimte. Huisdieren zijn niet toegestaan. Opladen van elektrische voertuigen: De accommodatie beschikt niet over een eigen laadstation voor elektrische voertuigen. Het opladen van voertuigen via standaard stopcontacten is ten strengste verboden vanwege het risico op overbelasting van het elektriciteitsnet en brandgevaar. Voor een zorgeloze reis raden wij u aan uw voertuig op te laden bij een nabijgelegen openbaar laadstation voordat u bij de accommodatie aankomt. De gastheer/gastvrouw is in de buurt en staat altijd klaar om te helpen of informatie te verstrekken indien nodig.


Functies en uitrusting

  • Internet (WiFi)
  • Parkeren
  • Airconditioning
  • TV
  • Zwembad
  • Uitgeruste keuken
  • Barbecue

Accommodatie-eenheden

Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj, Peroj - Vakantiehuis Marana 4+2

Vakantiehuis Marana 4+2

ID
13355278

Oppervlakte: 84 m2
Max personen: 6
Volwassenen: 4 , Kinderen: 2
Kamers: 3
Badkamers: 3

Prijs

270 € - 370 €


Betaling en reserveringsvoorwaarden

Toeristenbelasting

Niet bij de prijs inbegrepen

Inchecken

vanaf 16:00 uur

Uitchecken

tot 10:00 uur

Vooruitbetaling (aanbetaling)

60% van de volledige prijs vooraf als aanbetaling

Bijkomende betalingen

300 € - Waarborgsom (borg in geval van materiële schade)

Annuleringsvoorwaarden voor reserveringen

  • Strikte annuleringsvoorwaarden van de reservering

Betaalmethodes

  • Contant (bij aankomst)
  • Bankoverschrijving (internetbankieren)
  • Creditcards en betaalpassen (Visa, MasterCard...)

Afstanden

  • Zee 2 km
  • Strand 2 km
  • Centrum 1 km
  • Kruidenier 1 km
  • Restaurant 1 km
  • Bank/Geldautomaat 3 km
  • Apotheek 4 km
  • Ziekenhuis/Dokter 4 km
  • Postkantoor 4 km
  • Benzinestation 4 km
  • Sportvelden 1 km
  • Bushalte 1 km
  • Treinstation 4 km
  • Luchthaven 15 km

Locatie op de kaart

Toon op de kaart

Opmerkingen en beoordelingen
Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj

Veelgestelde vragen

Hoe laat is check-in bij Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj? vanaf 16:00 uur

Hoe laat is check-out bij Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj? tot 10:00 uur

Toeristenbelasting Niet bij de prijs inbegrepen

Vooruitbetaling (aanbetaling) 60% van de volledige prijs vooraf als aanbetaling

Hoe ver is de zee van Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj? 2 km

Hoe ver is het strand van Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj? 2 km

Heeft Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj een zwembad? Ja, er is een zwembad.

Wat is het annuleringsbeleid bij Vakantiehuis Hideaway Marana Peroj? Strikte annuleringsvoorwaarden van de reservering

Verstuur aanvraag
Matjaž V.

Matjaž V.

Gastheer Premium

Adverteerder sinds 2026.
Laatste aanmelding : 26.07.2026.

Geverifieerde verhuurder & advertentie


Mobiele telefoon
+385916202055

We spreken
Kroatische, Engelse, Sloveense

Contact formulier

Direct contact Geen commissie of kosten

Aanbevolen accommodatie

Aanbevolen privé-accommodatie in Peroj

Ontdek Peroj

Peroj – Particuliere accommodatie en toeristische gids

Bekijk alle privé-accommodaties en ontdek lokale toeristische attracties.

Peroj, Kroatie