Izby Magdalena
Južni kraj 29, Pag - Metajna
Kategorizácia
Kapacita
12 osôb
Povrch objektu
200 m2
Povrch záhrady
510 m2
Popis ubytovania
Sme priateľskí hostitelia v mestečku Metajna, ktoré sa nachádza v zátoke na vzdialenom konci ostrova Pag. Je známe plážou Ručica a ligou v behoch - Life on Mars (David Bowie). Ponúkame polpenziu (raňajky, večera a nocľah). Každá izba má vlastnú kúpeľňu a chladničku. Pláže sú piesočnaté a bez tieňa, okrem pláže s borovicami, ktorá je vzdialená 15 minút chôdze od nášho domu. V pokojnej rybárskej dedinke Metajna vám ponúkame nezabudnuteľnú dovolenku v objatí slnka a mora. Ponúkame ubytovanie s polpenziou v príjemne zariadených dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách s kúpeľňou. V izbách máme TV, chladničku, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Na raňajky vám ponúkame domácu figovú marmeládu a bylinkový čaj z pažských byliniek a na večeru vám pripravíme jadranské kalamáre, lokálne pripravenú zeleninu, okorenenú pažským cesnakom a domáci dezert. Okrem vody a štiav si na večeru môžete vychutnať domáce biele vína a pečivo.
Vlastnosti a vybavenie
- Internet (WiFi)
- Parkovisko
- Klimatizácia
- TV
- Výhľad na more
- Vybavená kuchyňa
- Gril
Ubytovacie jednotky
Platba a podmienky rezervácie
Pobytová taxa
Zahrnuté v cene
Prihlásenie
od 14:00 hodín
Odhlásenie
do 10:00 hodín
Záloha (záloha)
30% z plnej ceny vopred ako záloha
Dodatočné platby
20 € - Záverečné upratovanie
Zásady zrušenia rezervácie
- Flexibilné podmienky zrušenia rezervácie
Spôsob platby
- Hotovosť (pri príchode)
- Bankový prevod (internetové bankovníctvo)
Vzdialenosti
- More 150 m
- Pláž 150 m
- Centrum 100 m
- Obchod 100 m
- Reštaurácia 100 m
- Banka/Bankomat 10 km
- Lekáreň 10 km
- Nemocnica/Lekár 10 km
- Pošta 10 km
- Čerpacia stanica 10 km
- Športové ihriská 15 km
- Autobusová stanica 10 km
- Vlaková stanica > 50 km
- Letisko > 50 km
Poloha na mape
Komentáre a hodnotenia
Izby Magdalena
Časté otázky
Od koľkej hodiny je možné ubytovanie v Izby Magdalena? od 14:00 hodín
Do koľkej hodiny je potrebné opustiť ubytovanie v Izby Magdalena? do 10:00 hodín
Pobytová taxa Zahrnuté v cene
Záloha (záloha) 30% z plnej ceny vopred ako záloha
Ako ďaleko je more od Izby Magdalena? 150 metrov
Ako ďaleko je pláž od Izby Magdalena? 150 metrov
Aké sú podmienky storna v Izby Magdalena? Flexibilné podmienky zrušenia rezervácie
Zdravko D.
Hostiteľ Basic
Inzerent od roku 2019.
Posledné prihlásenie
: 12.10.2026.
Overený hostiteľ a inzerát
Mobilný telefón
+385917616248
Hovoríme
Chorvátsky, Anglický
Kontaktný formulár
Najlepšie ubytovanie
Doporučujeme ubytovanie v súkromí - Pag - Metajna
Preskúmajte Pag - Metajna
Pag - Metajna – Ubytovanie v súkromí a turistický sprievodca
Prezrite si všetky súkromné ubytovanie a preskúmajte miestné turistické atrakcie.