Neaktiven oglas!
Ta oglas je trenutno neaktiven in z lastnikom nastanitve ne morete stopiti v stik.
Ne skrbite, v naši ponudbi imamo več zasebnih namestitev v mestu Pula , zato nadaljujte z iskanjem.
Apartma Old Town
Cvečićev uspon 5, Pula
Kategorizacija
Kapaciteta
3 oseb
Površina objekta
30 m2
Površina vrta
180 m2
Opis namestitve
Apartma se nahaja v centru Pule. S 100 metrov hoje do glavnega trga in 4 min hoje do amfiteatra Arena. Le 50 metrov od apartmaja imamo najboljše restavracije, pube in klube v mestu. Apartma je popolnoma opremljen in čaka na vas :)
Lastnosti in oprema
- Internet (WiFi)
- Klima
- TV
- Hišni ljubljenčki so dobrodošli
- Opremljena kuhinja
Namestitvene enote
Plačilo in pogoji rezervacije
Turistična taksa
Vključeno v ceno
Prijava
od 16:00 ure
Odjava
do 10:00 ure
Predplačilo (polog)
35% celotne cene vnaprej kot depozit
Politika odpovedi rezervacije
- Strogi pogoji odpovedi rezervacije
Načini plačila
- Gotovina (ob prihodu)
- Bančno nakazilo (internetno bančništvo)
Oddaljenost
- Morje 100 m
- Plaža 1 km
- Center 10 m
- Trgovina 10 m
- Restavracija 10 m
- Banka/Bankomat 10 m
- Lekarna 150 m
- Bolnišnica/Zdravnik 150 m
- Pošta 200 m
- Bencinska črpalka 700 m
- Športna igrišča 300 m
- Avtobusna postaja 300 m
- Železniška postaja 1.5 km
- Letališče 7 km
Lokacija na zemljevidu
Komentarji in ocene
Apartma Old Town
Pogosta vprašanja
Ob kateri uri je prijava v Apartma Old Town? od 16:00 ure
Do katere ure je odjava iz Apartma Old Town? do 10:00 ure
Turistična taksa Vključeno v ceno
Predplačilo (polog) 35% celotne cene vnaprej kot depozit
Kako daleč je morje od Apartma Old Town? 100 metrov
Kako daleč je plaža od Apartma Old Town? 1 km
Ali so v Apartma Old Town dovoljene hišne živali? Da, hišne živali so dovoljene.
Kakšni so pogoji odpovedi rezervacije v Apartma Old Town? Strogi pogoji odpovedi rezervacije
Petra Đ.
Gostitelj Basic
Oglaševalec od leta 2021.
Zadnja prijava
: 23.07.2021.
Mobilni telefon
+385981649545
Govorimo
Hrvaški, Angleški, Italijanski
Kontaktni obrazec
Izbrani nastanitev
Priporočena zasebna namestitev - Pula
Raziščite Pula
Pula – Zasebna nastanitev in turistični vodnik
Oglejte si vse zasebne nastanitve in raziščite lokalne turistične znamenitosti.